Around Computers - Magazin IT - Arad
Categorii
Filtre
Producator:
Disponibilitate

Filtrare

Producator:
Disponibilitate

Media convertor

Sortare:
PoE (Power Over Ethernet) Splitter, IEEE 802.3af compatibil, 5V/12V power output, carcasa plastic, plug & play "TL-PoE10R"
Lipsa Stoc
Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional, conector LC, TX:1310nm/RX:1550nm, single-mode, 10km, TP-LINK "TL-SM321B"
Stoc-comanda online
Convertor RJ45 1000M la slot SFP 1000M cu suport module MiniGBIC, montabil in sasiu, TP-LINK "MC220L"
Stoc-comanda online
Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional, conector LC, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10km, TP-LINK "TL-SM321A"
Stoc-comanda online
Convertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm, pana la 20Km, montabil in sasiu, TP-LINK "MC112CS"
Stoc-comanda online
Convertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1550nm, Rx:1310nm, pana la 20Km, montabil in sasiu, TP-LINK "MC111CS"
Stoc-comanda online
Convertor RJ45 10/100M la fibra SC multi-mode 100M, Full-duplex, pana la 2Km, montabil in sasiu, TP-LINK "MC100CM"
Stoc-comanda online
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), Single-Mode, 15Km, montabil in sasiu

Garantie: 60 luni.
Stoc-comanda online
Convertor RJ45 1000M la fibra SC single-mode 1000M, Full-duplex, pana la 15Km, montabil in sasiu, TP-LINK "MC210CS"
Stoc-comanda online
Convertor RJ45 1000M la fibra SC multi-mode 1000M, Full-duplex, pana la 550m, montabil in sasiu, TP-LINK "MC200CM"
Stoc-comanda online
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), Multi-Mode, 550m, montabil in sasiu

Garantie: 60 luni.
Stoc-comanda online
10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
Lipsa Stoc
Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000SX LC Connector

Garantie: 24 luni.
Lipsa Stoc