Around Computers - Magazin IT - Arad
Categorii
Filtre
Producator:
Disponibilitate

Filtrare

Producator:
Disponibilitate

Media convertor

Sortare:
PoE (Power Over Ethernet) Splitter, IEEE 802.3af compatibil, 5V/12V power output, carcasa plastic, plug & play "TL-PoE10R"
Stoc-comanda online
Convertor RJ45 1000M la slot SFP 1000M cu suport module MiniGBIC, montabil in sasiu, TP-LINK "MC220L"
Stoc-comanda online
TP-Link, Media Convertor 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), SM, 20Km, montabil in sasiu

Garantie: 24 luni.
Stoc-comanda online
TP-Link, Media Convertor 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), MM, 2Km, montabil in sasiu

Garantie: 24 luni.
Stoc-comanda online
Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional, conector LC, TX:1310nm/RX:1550nm, single-mode, 10km, TP-LINK "TL-SM321B"
Stoc-comanda online
Convertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm, pana la 20Km, montabil in sasiu, TP-LINK "MC112CS"
Intreaba Stoc
TP-Link, Media Convertor 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), SM, 15Km, montabil in sasiu

Garantie: 24 luni.
Stoc-comanda online
TP-Link, Media Convertor 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), MM, 550m, montabil in sasiu

Garantie: 24 luni.
Stoc-comanda online
Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional, conector LC, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10km, TP-LINK "TL-SM321A"
Stoc-comanda online
Media convertor 100TX to 100FX (SC) Singlemode max 15km
Intreaba Stoc
AT-MC101XL- | 100TX to 100FX (ST) Multimode | Distanta de functionare 2 km | Montabil in rack DA
Intreaba Stoc
AT-MC102XL-60 | 100TX to 100FX (SC) Multimode | Distanta de functionare 2 km | Montabil in rack DA
Intreaba Stoc
Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000SX LC Connector

Garantie: 24 luni.
Stoc-comanda online
ALLIED TELESIS Media Converter Series, 10/100TX (RJ-45) to 100FX (SC) MultiMode 2 port unmanaged switch (AT-FS202-60)

Garantie: 24 luni.
Intreaba Stoc
AT-MMC2000/SC Mini | 1000T to 1000SX/SC Multimode | Distanta de functionare 0.55 km | Montabil in rack DA
Stoc-comanda online
AT-MMC2000/SP mini | 1000T to SFP (Multimode sau Singlemode) | Montabil in rack DA
Stoc-comanda online
AT-DMC100ST | 100TX to 100FX (ST) Multimode | Distanta de functionare 2 km
Intreaba Stoc
AT-MMC200/ST Mini | 100TX to 100FX (ST) Multimode | Distanta de functionare 2 km
Intreaba Stoc
AT-MMC200/SC Mini | 100TX to 100FX (SC) Multimode | Distanta de functionare 2 km
Intreaba Stoc
Media Converter 10/100TX to 100FX(SC) Single Mode up to 15km, 1310Tx/1550Rx
Intreaba Stoc
24 rezultate in 2 pagini. 20 de rezultate pe pagina.
Pagina: 1 2