Around Computers - Magazin IT - Arad
Categorii
Filtre
Producator:
Disponibilitate

Filtrare

Producator:
Disponibilitate

Accesorii Wired

Sortare:
LANmark Rama Montaj Ingropat pentru Modul 45x45, Alb
Stoc-comanda online
LANmark Adaptor Duplex SC Snap-In Multimode, Aqua
Stoc-comanda online
Essential Conector neecranat, Cat 6, Keystone
Intreaba Stoc
LANmark Keystone Clip Evo (Wall Thickness 2.0-2.25) Blue 24x
Intreaba Stoc
Clips galben Keystone pentru conectori Evo Snap in LANmark | Pachet 24 bucati | Nu se potriveste cu conectori cat7 GG45 si conectori cat5e Essential|Pentru material cu grosime perete 2-2,5mm , inaltime 19.7mm
Intreaba Stoc
LANmark Conector ecranat, Cat.6, Evo Snap-In
Stoc-comanda online
Ubiquiti Unifi LC Duplex fiber 1m
Intreaba Stoc

Priza UTP 2 porturi RJ45 Cat6, suporta 11-26 AWG solid sau torsadate, Logilink "771467"

Intreaba Stoc
Ubiquiti Unifi LC Duplex fiber 2m
Intreaba Stoc
Conector | Cat 6A | Ecranat | Evo Snap-in | LANmark | Stranded wire
Intreaba Stoc
Ubiquiti Unifi LC Duplex fiber 3m
Intreaba Stoc
Ubiquiti POE External Injector, POE-24-12W, AC 110/220V, 50/60Hz, 2 *Ethernet LAN (RJ-45), Indicatori LED-uri

Garantie: 24 luni.
Intreaba Stoc
Sursa alimentare pt AP-uri ZyXEL WAC6500
Intreaba Stoc
Ubiquiti Poe 15V-12W Power Adapter, POE-15-12W; 2* Ethernet LAN (RJ-45); Frequency: 47-63 Hz; Power over Ethernet (PoE) Suport.

Garantie: 24 luni.
Stoc-comanda online
Poe Injector Tenda POE15F, 10/100Mbps; Compatible with IEEE802.3, IEEE802.3u Standard; Transmission range up to 100M; Power output can be matched automatically; 1* FE port; 1* data and power output port supporting PoE.

Garantie: 24 luni.
Stoc-comanda online
TP-Link, PoE Splitter, TL-POE10R, IEEE 802.3, 2*10/100/1000Mbps RJ45, Amperaj 2A, negru

Garantie: 24 luni.
Intreaba Stoc
Ubiquiti POE Injector, POE-24-12W-G; 24 Volt; 1* GbE LAN; 2* Ethernet port LAN (RJ-45); Voltage: 90-260V; Power over Ethernet (PoE) Suport.

Garantie: 24 luni.
Stoc-comanda online
Ubiquiti Poe 48V-24W Gigabit Power Adapter, POE-48-24W; NO GIGABIT LAN Port; voltage 230 V AC.

Garantie: 24 luni.
Intreaba Stoc
UBIQUITI POE 24V-24W POWER ADAPTER, Output Voltage: 24VDC @ 1.0A, Input Voltage: 90-260VAC @ 47-63Hz, Input Current: 0.3A @ 120VAC, 0.2A @ 230VAC, Switching Frequency: 200kHz

Garantie: 24 luni.
Stoc-comanda online
70 rezultate in 4 pagini. 20 de rezultate pe pagina.
Pagina: 1 2 3 4