Around Computers - Magazin IT - Arad
Categorii
Filtre
Producator:
Viteza:
(13)
(40)
Conactare:
(13)
(36)
(4)
Disponibilitate

Filtrare

Producator:
Viteza:
(13)
(40)
Conactare:
(13)
(36)
(4)
Disponibilitate

Placi de retea

Sortare:

Placi retea TENDA L8139D (PCI, 10/100M, Fast Ethernet) Retail

Intreaba Stoc
Placi retea TP-LINK TF-3200 (PCI, 10/100M, 100Mbps, Fast Ethernet) Retail
Intreaba Stoc
EDIMAX Network Card EN-9130TXL (10/100Base-TX Fast Ethernet, PCI 32, UTP, Realtek, w/o BootRoom), Retail (RU)
Intreaba Stoc

TP-Link, Placa retea 10/100 PCI, Realtek RTL8139D, driver CD, retail package

Garantie: 24 luni.

Stoc-comanda online
TP-Link, Placa retea Gigabit, PCI, 32bit, Realtek RTL8169SC, Auto MDI/MDIX

Garantie: 24 luni.
Stoc-comanda online

D-Link, Placa retea 10/100/1000 PCI, bracket Low Profile inclus

Garantie: 24 luni.

Intreaba Stoc

TP-Link, Placa retea Gigabit, PCIe, 32bit, Realtek RTL8168B, Auto MDI/MDIX

Garantie: 24 luni.

Stoc-comanda online
TP-Link Adaptor USB 2.0 Ethernet 100Mbps, UE200, 1 Port RJ45 10/100Mbps, 1 Port USB 2.0, RTL8152B, 71 x 26 x 16.2mm

Garantie: 24 luni.
Stoc-comanda online
Placa de retea Linksys USB3GIG, USB-Gigabit, USB3.0

Garantie: 24 luni.
Intreaba Stoc

TP-Link USB 3.0 UE330 2 în 1- Adaptor Gigabit Ethernet & 3-Port Hub, UE330, 4 USB-A 3.0 Ports, 1 Gigabit Ethernet Port, 1 USB-A 3.0 Connector , RTL8153

Garantie: 24 luni.

Stoc-comanda online

D-Link, Adaptor USB 2.0 to 10/100M (Placa de retea 10/100 pe USB 2.0)

Garantie: 24 luni.

Stoc-comanda online

D-Link, Placa retea Gigabit, USB3.0

Garantie: 24 luni.

Intreaba Stoc
Dell Adapter - USB 3.0 to Ethernet
Stoc-comanda online
INTEL Network Card PRO/1000 GT (10/100/1000Base-T, 1000Mbps, Bulk, Gigabit Ethernet, lowprofile PCI)
Intreaba Stoc
Network Card INTEL Gigabit CT (Ethernet, 10/100/1000Base-T)
Stoc-comanda online
INTEL PRO/1000 GT Desktop Adapter Network Adapter (10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, 1000Mbps, Bulk, Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet, PCI)
Intreaba Stoc
Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 (Single-Port 1G Eth., Audio-Video-Bridging (AVB), PCIe2.1 2.5GT/s, MDI/MDI-X, APM, ACPI 2.0c, PXE, iSCSI Remote Boot, ECC Packet Buffers, FH & LP brackets), bulk
Intreaba Stoc
Placi retea INTEL PRO/1000 PT Server Adapter (PCI Express, 10/100/1000Base-T, 1000Mbps, 1 ports) Bulk
Intreaba Stoc
Qlogic Single port PCIe Gen3 to 10Gb Ethernet Direct Attach Copper Adapter
Intreaba Stoc
PCI Fiber Card 100Mbps Ethernet, for desktop,32 Mbit, SC connector; includes both standard and low profile brackets; Single pack
Intreaba Stoc
69 rezultate in 4 pagini. 20 de rezultate pe pagina.
Pagina: 1 2 3 4